Horoskop miesięczny

PAŹDZIERNIK 2020

BARAN – Gorące Barany będą w październiku odczuwały dużą chęć do działania i zmian. Mars przebywający w znaku Barana będzie popychał Ich do nowych wyzwań i zwiększał przedsiębiorczość. Zdrowie powinno dopisywać, lecz towarzyskie i ekstrawertyczne Barany powinny starać się ograniczać spotkania w większym gronie, aby nie łapać szerzących się jesienią chorób wirusowych.

BYK – W październiku Byki będą znajdowały się pod wpływem pozytywnych aspektów planet ze znaków ziemskich. Podkreślone będą ich zdolności praktyczne oraz dobre podejście do handlu i pieniędzy. Byki nie powinny również narzekać na brak energii i sił witalnych.

BLIŹNIĘTA – Towarzyskie Bliźnięta powinny starać się zmniejszyć swoją wrodzoną ciekawość i chęć podejmowania nowych znajomości. Okres najbliższy nie będzie sprzyjał podejmowaniu nowych przedsięwzięć ani nowych relacji. Duża nerwowość. Należy uważać na sprawy zawodowe i prywatne.

RAK – Na wrażliwe Raki duży wpływ będą miały opozycje planet z pracowitego znaku Koziorożca. Dlatego Raki będą kierowały dużo energii w stronę aktywności zawodowej. Podkreślona będzie duża ambicja profesjonalna. Uwaga na zdrowie, które może być osłabione.

LEW – Dumne Lwy nie powinny w najbliższym czasie podejmować ryzykownych działań, inwestycji ani grać na giełdzie. Niesprzyjające aspekty planet będą wpływać na niewłaściwą ocenę sytuacji i ludzi oraz błędne decyzje. Warto poświęcić ten czas dla poprawy relacji z najbliższymi.

PANNA – Pracowite Panny będą znajdować się w najbliższym czasie pod mocnym i pozytywnym wpływem planet. Możliwe nowe, pozytywne znajomości i związki. Precyzja w wykonywaniu zadań będzie zauważona i doceniona przez przełożonych. Zdrowy rozsądek i trafne decyzje finansowe. Zdrowie stabilne. Uwaga na zbytni krytycyzm i drobiazgowość.

WAGA – Romantyczne Wagi będą w październiku w świetnej formie. Dużo humoru i dowcipu sprawi, że Wagi przyciągać będą jak magnez płeć przeciwną. Czas pełen optymizmu, ciekawych spotkań i wyjazdów. Korzystne decyzje w życiu zawodowym.

SKORPION – Wojownicze Skorpiony w najbliższym czasie będą tryskać energią i wykazywać się dużą skutecznością w sferze zawodowej. Punktualność i niezawodność mogą przynieść zawodowy awans. Nadmierną energię i wybuchowość warto rozładowywać w sporcie.

STRZELEC – Optymistyczne Strzelce będą w październiku znajdowały się raczej pod negatywnym wpływem planet. Z tego względu wskazane jest ograniczenie zagranicznych wyjazdów czy decyzji zawodowych. Nie dopuszczać do zaległości i opóźnień w pracy. Warto poświęcić najbliższy czas na poprawę kondycji.

KOZIOROŻEC – Ambitne Koziorożce znajdują się obecnie pod silnym wpływem planet. Koniunkcja Jowisza, Plutona i Saturna w znaku Koziorożca zwiększać będą pragnienie awansów zawodowych i wybicia się za wszelką cenę. Szczególnie Koziorożce z ostatniej dekady odczuwać będą silne wibracje swojego znaku. Również doświadczane emocje i uczucia pod wpływem Plutona mogą być bardzo transformujące, co może doprowadzić również do głębokich zmian w psychice i podejściu do życia.

WODNIK – Wesołe Wodniki czeka raczej neutralny miesiąc. Należy unikać plotek oraz wikłania się w dziwne układy i znajomości. Rozsądne decyzje w sferze prywatnej i zawodowej. Kwadratura Urana może zwiększać niezależność i samowolę, ale także kreatywność.

RYBY – Uczuciowe Rybki będą skłonne do flirtów i przelotnych znajomości. Zdrowie i humor powinny dopisywać. Na horyzoncie widać ciekawe spotkania, szkolenia i narady. Pozytywny, ciekawy okres w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.