Horoskop miesięczny

LIPIEC 2019

Baran: Energiczne Barany powinny w lipcu oszczędzać swoją energię, ponieważ znajdować będą się pod wpływem niekorzystnego oddziaływania planet. Osoby spod tego znaku powinny pomyśleć teraz o wypoczynku, podróżach i regeneracji nadwątlonych sił. Barany, które spędzą lipiec w pracy, nie powinny brać na siebie nowych obowiązków czy odpowiedzialnych zadań.

Byk:  Dla osób spod znaku Byka w lipcu zapowiada się spokojny czas. Byki cieszyć się będą wakacjami, towarzyskimi rozrywkami i rozkoszować luksusem. Jedynie Byki z pierwszej dekady, które znajdują się pod wpływem Urana, mogą odczuwać dążenie do wolności i niezależności, co może prowadzić do komplikacji życiowych losów.

Bliźnięta:  W lipcu wesołe Bliźnięta będą planować wyprawy do kina, na koncert, albo dłuższe wycieczki. Nie zabraknie też tematów do ciekawych rozmów przy ognisku. Spotkania z przyjaciółmi mogą zaowocować nowymi znajomościami. Zdrowie nie powinno szwankować.

Rak: W lipcu uczuciowe Raczki odczują duży przypływ pozytywnej energii. Będą pochłonięte pracą i gromadzeniem dóbr materialnych. Zdrowie i energia powinny dopisywać. Ciekawe propozycje mogą pojawić się zarówno podczas spotkań służbowych, jak i imprez towarzyskich.

Lew: Lipiec będzie dla osób spod królewskiego znaku Lwa bardzo udanym miesiącem. Pod wpływem Marsa dumne Lwy będą cieszyły się wyśmienitym zdrowiem, energią i będą tryskać humorem. Obdarzone silnym magnetyzmem Lwy będą mieć dużą szansę na awans w pracy lub wygraną w grach losowych. Ponadto duża atrakcyjność dla płci przeciwnej.

Panna: Pracowite Panny w lipcu zwolnią nieco tempo, zmniejszą ilość obowiązków i skupią się na podreperowaniu zdrowia. Miesiąc powinien upłynąć w spokojnej, domowej atmosferze. Na horyzoncie wesołe spotkania rodzinne. Uwaga na wybujały krytycyzm – może popsuć dobrą atmosferę.

Waga:  Towarzyskie Wagi będą w lipcu znajdować się pod trudnym oddziaływaniem planet. Z tego względu osoby spod tego znaku nie powinny obecnie podejmować nowych wyzwań w pracy czy zobowiązań towarzyskich. Wskazany umiar, dyplomacja i wakacyjne lenistwo.

Skorpion: Energiczne Skorpiony będą w lipcu duszą towarzystwa. Zajmą się również planowaniem szalonych, wakacyjnych podróży. Mogą pojawiać się trudności w koncentracji na sprawach zawodowych. W wolnych chwilach Skorpiony będą prowadzić poszukiwania i zgłębiać różne tajemnice.

Strzelec:  Optymistyczne Strzelce w lipcu będą nadal tryskać optymizmem, humorem i energią. Pod wpływem Jowisza zwłaszcza Strzelce ze środkowej dekady mogą wyruszyć w daleką podróż lub zdobywać zaszczytne stanowiska. Jowisz zadba o harmonię i szczęście w każdej dziedzinie życia. Należy tylko zachować umiar i rozsądek.

Koziorożec: Wytrwałe Koziorożce znajdują się nadal pod wpływem Saturna i Plutona. Planety te obdarzają Koziorożce wielką cierpliwością, ambicją, skupieniem i przenikliwością. Pod wpływem tych oddziaływań planetarnych pracowite Koziorożce może czekać długo oczekiwany i zasłużony awans na stanowisko kierownicze. Należy rozsądnie gospodarować swoją energią.

Wodnik: Ekscentryczne Wodniki powinny w lipcu unikać ryzyka i nieporozumień w domu. Nie każdy zrozumie twoje motywacje i sposób działania. Ostrożnie
z finansami, gdyż pieniądze mogą Ci teraz przeciekać przez palce. Unikaj też obecnie nowych zobowiązań w pracy.

Ryby: Osoby spod znaku Ryb będą w lipcu w romantycznym nastroju. Możliwe urocze wieczory we dwoje lub nowe, obiecujące znajomości. Skupienie na sprawach domowych pozwoli wrażliwym Rybkom odzyskać wewnętrzną równowagę. Wskazany relaks i wypoczynek nad wodą.