Horoskop miesięczny

MAJ 2019

Baran: Maj powinien upłynąć dynamicznym Baranom raczej spokojnie. W drugiej połowie Maja Mars będzie aktywizował na osoby z pierwszej dekady znaku, co doda im energii, siły i inicjatywy w działaniu. Natomiast Barany z ostatniej dekady znaku będą znajdowały się pod mieszanym wpływem oddziaływań planetarnych. Aspekty Jowisza obdarzać je będą szlachetnością i mogą przynieść szczęście w grach losowych, natomiast kwadratury Plutona i Saturna mogą pokazać ciemniejsze strony życia.

Byk:  Pracowite Byki czeka bardzo szczęśliwy miesiąc. Tranzytować znak Byka będą Słońce, Merkury, Wenus i Uran, co obdarzy Byki dobrym zdrowiem, dużą siłą fizyczną i szczęściem w sprawach finansowych. W Maju Byki nie będą narzekać na brak radości życiowej oraz będą z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Bliźnięta:  W pierwszej połowie Maja przypływ energii i dużą aktywność mogą odczuwać Bliźnięta z ostatniej dekady znaku, gdyż będą znajdować się pod wpływem Marsa w ich znaku. Pod wpływem opozycji Jowisza może im też sprzyjać los i przysłowiowe życiowe szczęście. W drugiej połowie Maja Słońce zacznie oddziaływać na Bliźnięta z pierwszej dekady znaku, obdarzając je sprytem, intelektem i dużą siłą przekonywania. Dla Bliźniąt ze środkowej dekady będzie to raczej neutralny miesiąc.

Rak: Wrażliwe Raczki odczuwać będą w maju zmienne nastroje i humory. Piękno przyrody nastrajać będzie je optymistycznie i romantycznie, więc mogą wykazywać chęci do randek i do romantycznych wieczorów we dwoje. W drugiej połowie maja pod wpływem oddziaływań Marsa znajdą się Raki z pierwszej dekady znaku, co doda im przebojowości i energii w działaniu. Uczuciowe Raczki z ostatniej dekady znaku będą
w dalszym ciągu znajdować się pod wpływem opozycji Saturna i Plutona, co może skłaniać je do pesymizmu, ale też obdarzać je dużą cierpliwością oraz wytrwałością.

Lew: Dumne Lwy powinny w maju zachować umiar i rozsądek, gdyż Słońce znajdować będzie się w kwadraturze do ich znaku. Lwy powinny teraz unikać ryzyka czy gier hazardowych. Lepiej też nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć. Uwaga na zdrowie!

Panna: Pracowite Panny odbierać będą w maju pozytywne aspekty planet z innych znaków ziemskich. Sprzyjać to będzie pracowitości, cierpliwości i wytrwałości. Dobry miesiąc do podejmowania przedsięwzięć materialnych.

Waga:  Dyplomatycznym Wagom miesiąc powinien upłynąć raczej spokojnie. Majowa przyroda nastrajać będzie Wagi do romantycznych spacerów i życia towarzyskiego. Wagi z ostatniej dekady znaku powinny zatroszczyć się o swoje zdrowie i walczyć z pesymistycznymi nastrojami.

Skorpion: Wojownicze Skorpiony w maju będą znajdować się pod wpływem opozycji planet ze znaku Byka. Obdarzy to Skorpiony dobrym zdrowiem, pewnością siebie oraz siłą w działaniu. Skorpiony będą w maju skłaniać się ku sprawom materialnym, rodzinnym i miłosnym.

Strzelec:  Dla optymistycznych Strzelców kolejny pozytywny miesiąc. Szczególnie dobrze czuć się będą osoby z ostatniej dekady znaku, które znajdują się pod wpływem tranzytu Jowisza. Pod wpływem tej planety Strzelce odczuwać będą radość życia, zapał do działania oraz szczęście w miłości.

Koziorożec: Wytrwałe Koziorożce będą w maju cierpliwie pracować dla pomnożenia swojego majątku. Osoby z ostatniej dekady znaku powinny zadbać o zdrowie, odpoczynek i pomyśleć o wiosennej terapii. Aspekty planet ze znaku Byka będą skłaniać Koziorożce do realistycznego podejścia do życia.

Wodnik: Ekscentryczne Wodniki nie powinny w maju zbytnio szaleć, gdyż wiele planet tworzyć będzie kwadratury do ich znaku. Uwaga na zdrowie i sprawy rodzinne. Należy unikać samowoli i konfliktów rodzinnych. Nie jest to również zbyt dobry czas na podejmowanie nowych inicjatyw.

Ryby: Uczuciowe Rybki będą w maju skłonne do oddawania się miłości. Należy starać się o zachowanie umiaru, gdyż aspekty planet skłaniać będą Rybki do przesady w różnych dziedzinach życia. Ogólnie miesiąc powinien upłynąć spokojnie i harmonijnie.