O mnie

Szanowni Państwo, nazywam się Krzysztof Zieliński i od kilkunastu lat jako profesjonalny astrolog opracowuję horoskopy, analizy astrologiczne oraz udzielam porad dla osób indywidualnych i par. Posiadam wieloletnie doświadczenie i gwarantuję wysoką jakość swoich analiz.

Podczas mojej praktyki astrologicznej uczestniczyłem w licznych szkoleniach oraz warsztatach doskonalących, gdzie zapoznałem się z różnymi sposobami interpretacji horoskopu urodzeniowego i partnerskiego, jego wpływem na zdrowie, związki i relacje międzyludzkie, a także astrologią humanistyczną, astrologią kabalistyczną i oddziaływaniami karmicznymi w horoskopie. Swoje analizy astrologiczne wzbogacam także szeroką wiedzą psychologiczną.

 Kosmogram, jako zadziwiająco dokładna mapa psychiki, umożliwia rozwój potencjału urodzeniowego każdej osoby, a także określenie potencjalnych celów życiowych oraz sposobów ich realizacji. Swoje analizy wykonuję w oparciu  o położenie planet w znakach zodiaku, położenie planet w domach horoskopu oraz aspekty kątowe tworzone przez poszczególne planety.

W swoich analizach astrologicznych określam między innymi dominujące cechy charakteru, zalety i wady, potencjalne kierunki rozwoju, możliwości i zagrożenia w różnych obszarach życia, a także pomagam w wyborze kierunku studiów, zawodu itp.  Zajmuję się również analizą relacji partnerskich, zgodności charakterów oraz prognozowaniem harmonijności i trwałości związku.  Wykonuję także horoskopy dzieci, analizy predyspozycji zdrowotnych, astrologiczne prognozy roczne oraz pomagam w rekrutacji nowych pracowników.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą (zakładka Oferta) oraz kontaktu na email: poradniaastrologiczna@onet.pl lub tel/sms: 511 365 769

W celu opracowania horoskopu proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego (zakładka Kontakt) lub  przesłanie następujących danych na adres: poradniaastrologiczna@onet.pl

  •  rodzaj zamawianego horoskopu/analizy;
  •  miejsce i data urodzenia  (z możliwie dokładną godziną urodzenia);
  •  w przypadku horoskopu miłosnego lub partnerskiego danych urodzenia partnerów;
  •  ewentualnych pytań/problemów, do których mam się odnieść
    w analizie astrologicznej.

Wykonana przeze mnie dokładna analiza astrologiczna (około 10      stron A4) zostanie do Państwa wysłana na wskazany adres mailowy     w terminie od 3 do 5 dni od daty zamówienia.

 

Dodaj komentarz