O mnie

Mam na imię Krzysztof i od kilkunastu lat opracowuję profesjonalne horoskopy i analizy astrologiczne oraz udzielam porad dla osób indywidualnych i par. Swoje analizy astrologiczne wzbogacam szeroką wiedzą psychologiczną. Pomagam w rozwoju i kształtowaniu inteligencji emocjonalnej. Interesuję się również psychologią behawioralną, rozwojem osobistym oraz poszerzaniem świadomości siebie.

Praktyka

W interpretacji horoskopów bazuję głównie na  astrologii humanistycznej oraz astrologii kabalistycznej. Dużo uwagi poświęcam na analizę oddziaływań karmicznych w horoskopie. Pomagam także w rozwoju inteligencji emocjonalnej. Ponadto pomagam w rekrutacji i motywowaniu pracowników, harmonizowaniu relacji w zespole oraz rozwoju strategii firmy. Moje analizy pomagają w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Podczas mojej praktyki astrologicznej uczestniczyłem w licznych szkoleniach oraz warsztatach doskonalących. Zapoznałem się z różnymi sposobami interpretacji horoskopu urodzeniowego i partnerskiego, jego wpływem na zdrowie, związki i relacje międzyludzkie.

Interesują mnie także inne systemy typów osobowości oraz  występujące między nimi związki. Wiele umiejętności zdobyłem również podczas pracy z klientami. Do każdego klienta oraz jego problemów podchodzę indywidualnie, pomagam w rozwoju inteligencji emocjonalnej, rozwoju osobistym oraz lepszym zrozumieniu otaczającego świata i innych ludzi.

Co znajdziesz w moich analizach?

W swoich analizach astrologicznych określam między innymi dominujące cechy charakteru, zalety i wady, potencjalne kierunki rozwoju, możliwości i zagrożenia w różnych obszarach życia, a także pomagam w wyborze kierunku studiów, zawodu itp.  Szczegółowa analiza charakteru i osobowości pozwala na  określenie zgodności charakterów, postawienie prognozy harmonijności i trwałości związku bądź też relacji partnerskiej. Pomagam w odpowiedzi na pytania: na jakie aspekty związku należy zwrócić szczególną uwagę? czy związek ma sens? jaki powinien być wymarzony partner? itp. Wykonuję także horoskopy dzieci oraz analizę ich przyszłych losów, analizy predyspozycji zdrowotnych ze wskazówkami dostosowanymi do osobowości klienta, astrologiczne prognozy roczne i kilkuletnie, a także pomagam w rekrutacji nowych pracowników.

email: poradniaastrologiczna@onet.pl

Dodaj komentarz